Гідроциклони з поліуретану — що це за обладнання, пристрій і де застосовується
Домой > В помощь строителю > Оборудование и инструменты > Гідроциклони з поліуретану — що це за обладнання, пристрій і де застосовується

Гідроциклони з поліуретану — що це за обладнання, пристрій і де застосовується

Гідроциклони, створені з поліуретану, є обладнання, яке застосовується для відділення з різноманітних розчинів зважених часток.

Процес відбувається за рахунок відцентрових сил. Завдяки такому способу фільтрування можливо отримати високий рівень очищення рідини технічного типу. Придбати гідроциклони з поліуретану від виробника можна на сайті компанії polyurethane.pro.

moyfn1nr

Вона буде приблизно такий, як і при застосуванні відстійників. Але корисного простору гідроциклони займають істотно менше. Але при цьому у них підвищена швидкість очищення. У кожного циклону гідравлічного типу є дві основні робочі зони.

А саме: конічна і циліндрична. У циліндричної частинки твердого типу переміщаються всередині циркулюючої рідини на максимально близьку до стінок обладнання відстані.

Відбувається це завдяки відцентровій силі. Цей потік при переході в конічну зону розділяється. У процесі поділу частина виводиться назовні з твердими виділеними частками, а друга частина продовжує переміщення до патрубку для зливу.

Особливості та застосування

У гидроциклонов, створених з поліуретану присутня безліч позитивних властивостей.

edz0p55m

Головними з них прийнято вважати малу масу і відносно невисоку ціну, високі показники абразивної стійкості і простоту демонтажу і монтажу, а також тривалий період експлуатації установки і збільшену стійкість до впливу хімічних засобів.

Крім цього, за допомогою такого обладнання можна створювати і модульні типи конструкцій. Фахівці запевняють, що сфера використання циклонів гідравлічного типу є необмеженою. Застосовувати їх можна у всіх процесах, де потрібно провести відділення від рідини зважених часток.

До них відносять абразивні і металеві, інші подібні. Але найбільшою популярністю такі установки користуються в хімічній галузі, а також на пунктах для очищення від шламу, на гірничо-збагачувальних комбінатах і при фільтрації бурових розчинів.

Крім цього, застосовують установку і в металевій промисловості в чорному і кольоровому виробництві. Але таке обладнання повинно мати високі показники стійкості до дії абразивних агресивних засобів і частинок.

У зв’язку з цим проводитися установка повинна з матеріалів, які з оброблюваних сировиною повинні мати мінімальний знос. Поліуретан відмінно справляється з усіма цими вимогами.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>